VTS_przeciw_COVID-19

Kancelaria Prawna Viggen i VTS Project sp. z o.o. dostawca aplikacji internetowej VTS – najlepszego oprogramowania do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń Kierowców ogłaszają:

Obecnie, gdy polska branża transportowa jest w dramatycznej sytuacji, w związku z wybuchem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 i lawinowo rosnącej zachorowalności na wywołaną tym wirusem chorobę COVID-19 postanowiliśmy pomóc branży w przejściu tego trudnego okresu, uruchamiając natychmiast działania zaradcze. Działania te służą:

  • bezpieczeństwu pracowników własnych firm transportowych poprzez ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów pomiędzy pracownikami (minimalizacji ryzyka rozprzestrzenienia się wirusa)
  • bezpieczeństwu kontrahentów poprzez ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów pomiędzy firmami transportowymi i firmami księgowymi rozliczającymi kierowców,
  • umożliwieniu pracownikom objętym kwarantanną bezpiecznej pracy zdalnej na współdzielonych formularzach wprowadzania danych, raportach i innych dokumentach firmowych,
  • wspomaganiu ciągłości pracy firmy transportowej w przypadku wprowadzenia ograniczeń w dozwolonym przemieszczaniu się ludności,
  • przy spadających przychodach ograniczenie do minimum nakładów finansowych na oprogramowanie niezbędne do organizacji pracy oraz monitoringu i rozliczania Kierowców.

Jesteśmy z Wami już od ponad 20 lat broniąc interesów polskich firm transportowych i logistycznych na rynku krajowym oraz unijnym i nie zawiedziemy Was również tym razem, dlatego też w aplikacji VTS:

  •  umożliwiliśmy, zdalny dostęp do wprowadzania danych, generowania raportów i pracy na współdzielonych dokumentach dla każdego właściciela lub pracownika firmy (Właściciela, Kadrowej, Księgowego, Spedytora, Kierowcy) każdy może bezpiecznie wykonać swoją pracę wprowadzić dane i wykonać rozliczenia Kierowców bez wychodzenia z domu.
  • wszystkim Klientom VTS udostępniamy nieodpłatnie, do końca okresu na jaki wykupili Licencję, Moduł E-urlopówki służący do elektronicznego obiegu Zaświadczeń Działalności Kierowcy. Kadrowa wystawia i podpisuje Zaświadczenie bez wychodzenia z domu a Kierowca otrzymuje go na smartfona i podpisuje elektronicznie bez wychodzenia z kabiny pojazdu.

Żeby skorzystać z naszej nadzwyczajnej akcji  wystarczy wejść na naszą stronę internetową vtsproject.pl i wypełnić formularz zamówienia, wpisując w polu Twoja firma obok nazwy przedsiębiorstwa kod:

VTS_przeciw_COVID-19

Link do podstrony dla firm księgowych z formularzem zamówienia: https://vtsproject.pl/oferta/dla-biur-rachunkowych/
Link do podstrony dla firm transportowych z  formularzem zamówienia: https://vtsproject.pl/oferta/dla-firm-transportowych/


Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w obecnej trudnej sytuacji związanej z COVID-19, umożliwiamy skorzystanie ze szkolenia wdrożeniowego w obsługę aplikacji VTS   na obniżonych zasadach finansowych tj. 400 zł netto za szkolenie

Wdrożenie do aplikacji  i poznanie aplikacji pozwoli na:  sprawne wykonywanie czynności rozliczeniowych, nie tracenie czasu na poznawanie aplikacji  i oszczędności  czasowe i finansowe.

Chcesz zarezerwować szkolenie: wejdź na link https://vtsproject.pl/vts-szkolenie/ i wyślij zgłoszenie lub skontaktuj się z nami na bok@vtsproject.pl

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin szkolenia.

Comments are closed.