O Firmie

Kim jesteśmy

VTS Project sp. z o. o. powstała na początku 2013 r. jako przedsiębiorstwo nowych technologii, specjalizujące się w przetwarzaniu danych dla użytkowników z branży „Transport Spedycja Logistyka” (TSL). Nasza siedziba znajduje się w Modlnicy koło Krakowa – tutaj pracuje zarząd spółki i część naszego zespołu składającego się z najwyższej klasy specjalistów: informatyków, programistów, prawników, analityków biznesowych, kadrowych i księgowych. „Firma” spółki „VTS Project” zawiera skrót angielskiej nazwy naszego flagowego produktu „Virtual Telemetric System” czyli web’owego oprogramowania wspierającego branżę TSL.

Nasza misja

Przetwarzamy skomplikowany język przepisów prawa transportowego i prawa pracy (obowiązującego w Polsce i krajach UE) na nie mniej skomplikowane algorytmy programów komputerowych tak aby nasi Klienci z branży TSL mogli sprawnie, legalnie i bezpiecznie prowadzić swoja działalność.

Nasza wizja

Napisane przez polskich programistów i prawników przy wsparciu środków z funduszy UE, dostępne online, w przystępnej cenie, na bieżąco aktualizowane i udoskonalane oprogramowanie pozwalające przedstawicielom branży TSL nie tylko w prosty sposób wywiązywać się z nakładanych na nich przez ustawodawcę licznych obowiązków, ale również, niejako przy okazji, monitorować i optymalizować własne procesy biznesowe oraz koszty prowadzonej działalności.

Nasze osiągnięcia

  • Finał IBM SmartCamp 2013
  • Rekomendacja naukowa prof. dr hab. Andrzeja Mariana Świątkowskiego profesora zwyczajnego Uniwersytetu Jagiellońskiego, byłego Wiceprzewodniczącego Komitetu Praw Społecznych Rady Europy
  • Dotacja UE z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka – Narodowa Strategia Spójności
  • 2018 – status członka wspierającego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
  • 2018 – sygnatariusz Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości

Nasi partnerzy