Moduł Naruszeń


Dzięki temu Modułowi wyliczysz raport naruszeń z 561/2006 WE i Ustawy o Transporcie Drogowym i Ustawy o czasie kierowców.

A dzięki temu, że możesz go mieć już w ciągu kilku sekund od wgrania plików .ddd przez kierowcę z trasy, natychmiast możesz usunąć te naruszenia. Co umożliwia Ci uniknięcie kar finansowych, utraty Dobrej Reputacji, oraz licencji.

0 Przyjazny Support

W przypadku wystąpienia błędu bądź problemów z programem, zapewniamy - nasz suppert odpowiada najpóźniej w ciągu 5 minut, a problemu pozbywamy się zdalnie bez zbędnych wizyt w Firmie!

0 Zawsze dokładny

Nasz raport naruszeń przebił barierę niemożliwości! Wskazuje bardziej dokładne od konkurencji naruszenia krótkie (1-2 minutowe), bez domyślania sprawdzisz najdrobniejsze przekroczenia


0 Naruszenia KREPTD

Na programie VTS możesz generować raporty naruszeń poszczególnych kierowców z dokładnością do 0,000001

„Dodatkowo, program VTS został „spięty” z oprogramowaniem „Przedstawiciel Zagraniczny” (jeszcze innej naszej spółki kapitałowej – Invent Software s.c.), dzięki czemu można automatycznie transmitować dokumenty ewidencyjne i wynagrodzeniowe bezpośrednio z programu VTS do programu „Przedstawiciel Zagraniczny”, co przekłada się na ogromną oszczędność czasu i pewność, że dokumenty znajdą się u przedstawiciela w przewidzianym czasie i zakresie.”