Moduł Aplikacji Danych


Możesz wgrać pliki z kabiny, możesz wgrać pliki z hotelu, możesz wgrać pliki z dowolnego miejsca z zasięgiem do Internetu.

A to oznacza, że widzisz je na bieżąco każdego dnia o każdej godzinie, w każdym momencie, a dzięki temu od razu eliminujesz naruszenia, od razu tworzysz ewidencję czasu pracy, od razu naprawiasz sytuacje w Twojej firmie i dzięki temu – zyskujesz czas i pieniądze.

0 Wygodny

VTS pozwala w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie na wykonanie weryfikacji własnego wynagrodzenia lub wynagrodzenia własnych pracowników oraz pozwala na porównanie ich z wynikami z innych systemów.

0 Oszczędny

Maksymalnie 10 sekund ładowania pliku .DDD w tle z możliwością korzystania z innych modułów w tym samym czasie


0 Doskonały

Tylu prawników i naukowców prawa pracy pracowało przy rozwoju VTSa

     „Zależało nam na nowoczesnej i unikatowej w swojej kategorii platformie Online, którą będzie można ciągle rozwijać bez utrudnień dla użytkowników, a która zbudowana i oparta jest na przepisach prawa pracy i prawa transportowego. Chcieliśmy by
z programu mogli korzystać wszyscy, nie tylko firmy i biura je obsługujące, ale także pracownicy i naukowcy badający tą część topowego biznesu w Polsce. Uważamy, że była to dobra decyzja, a dzisiaj wiemy że zrobiliśmy ogromny krok w kierunku wsparcie polskich firm, biur rachunkowych, transportu i wszystkich ludzi tworzących naszą branżę.”