Moduł Ewidencji Czasu pracy


Dzięki Modułowi szybko, prawidłowo i skutecznie wykonasz ewidencję czasu pracy.

A to oznacza, że wreszcie zgodnie z prawem, minimum 33% szybciej, z możliwością pracy nawet trakcie wgrywania plików .ddd / .gps / .xls i dzięki temu zyskujesz elastyczność, wydajność i rentowność.

0 Generuje raporty

Tyle raportów wygenerujesz w ciągu 6 minut! Na oprogramowaniu konkurencji w tym samym czasie pozyskasz tylko jeden!

0 Zawsze bezpieczny

Korzystamy z najbardziej zabezpieczonych serwerów na świecie. Dbamy o szczegóły, a zabezpieczenia Twoich danych to dla nas priorytet


0 Transmituje dane

Dokładnie tylu pracowników będących poza Twoją Firmą, może w tym samym czasie przesyłać pliki ewidencji do programu. Nie wpłynie to nigdy na działanie VTS'a!

    „Spotkania IBM to część inicjatywy IBM Global Entrepreneur Program, w ramach której młode przedsiębiorstwa uzyskują wsparcie IBM pomocne w efektywnym rozwoju projektów biznesowych oraz identyfikowaniu młodych przedsiębiorców.

Do finału zakwalifikowało się 4 spośród 65 firm, które wysłały swoje zgłoszenie do IBM Polska. Wśród finalistów znalazły się: VTS Project, BCMLogic, Solutions oraz Cognitum.

Drugie, zaszczytne miejsce w tej wyjątkowej inicjatywie, zajęła spółka VTS Project prezentująca innowacyjny systemem zdalnego zarządzania transportem. Silnikiem prawnym i znaczącym wsparciem VTS jest oprogramowanie wykorzystywane w LEXtrans24, usłudze stworzonej przez Kancelarię Prawną Viggen, która jako jedyny system prawny w Polsce i Europie, nieprzerwanie od kilku lat zdobywa zaufanie setki przedsiębiorców.” – IBM SmartCamp