Moduł Wynagrodzeń Krajowych


Dzięki temu Modułowi wyliczysz wynagrodzenia pracowników za czas pracy w Polsce.

Zrobisz to minimum 33% szybciej w porównaniu do konkurencyjnych programów. Pliki możesz mieć zgrane już pierwszego dnia miesiąca, w odróżnieniu od innych programów konkurencyjnych a to oznacza, że jeden pracownik wyliczy w ciągu tego dodatkowego czasu wyliczy znacznie więcej kierowców lub będzie mógł poświęcić się innym czynnościom w zaoszczędzonym czasie. Co sprawia że zyskujesz konkurencyjność, moce przerobowe a dzięki temu Twoi pracownicy mogą zrobić znacznie więcej innych zadań.

0 Procent czasu

Aż o połowę mniej pracowników wykorzystują firmy do wyliczeń, dla tej samej ilości kierowców.

0 Brak błędów

To numer jeden pod względem zgodności z prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, które często występują w innych aplikacjach.

0 Modułów

Dokładnie tyle modułów obsłuży wszystkie czynności związane z ewidencją czasu pracy wyliczaniem wynagrodzeń i raportowaniem naruszeń. A wszystko w jednym, ostatecznym raporcie!

„Zupełnie nie występuje zagadnienie nadawania kluczy dostępowych. Klient dostaje login oraz hasło i korzysta sobie wygodnie na takim sprzęcie komputerowym, który aktualnie ma „pod ręką”, bez konieczności instalowania czegokolwiek. Pełna wygoda i dostępność rozwiązania VTS daje pracodawcy ogromną swobodę pracy na naszym oprogramowaniu prawnym.”