Szczegóły

Aplikacja VTS Project została stworzona przez najlepszych prawników i programistów z myślą o Twojej firmie, Twoich pracownikach, Twoim czasie i Twoim portfelu. W przeciwieństwie do konkurencyjnych programów wiodących, nasza Aplikacja już teraz, na starcie aż w dwunastu punktach przewyższa rozwiązania, z których obecnie korzystasz.  

Zaserwujmy więc trzy J

DOSTĘP DO APLIKACJI TYLKO ONLINE!

Zero instalacji kluczy, licencji, aktualizacji czy nośników, które „się gubią”. Rozwiązanie to spowodowało, że pracujesz nawet o 70% szybciej niż na programie konkurencji!

PŁACISZ TYLKO WTEDY KIEDY KORZYSTASZ I…

To jedyna Aplikacja do ewidencji czasu pracy i wyliczania wynagrodzeń, na której płacisz za faktyczną liczbę wyliczonych kierowców / pracowników i za faktyczne wykorzystanie Modułów w danym miesiącu. Nie płacisz za potencjał Programu i za to, że jest z Tobą od lat więc „się należy”.                                 Uwaga!!! – nawet 1 grosz za kierowcę

NIEOGRANICZONA LICZBA STANOWISK

W ramach korzystania z Aplikacji, możesz założyć na pierwszym koncie Użytkownika tyle subkont ilu pracowników na co dzień potrzebuje mieć dostęp do danych. Bez kosztów, instalacji – bez PROBLEMU!

A to tylko trzy z dwunastu przewag jakie już dzisiaj Aplikacja VTS może zaserwować. Korzystając z Aplikacji Online – nie musisz podpisywać umowy, nie dostaniesz też klucza na licencję, nikt też nie widzi problemu byś do konta logował się z różnych miejsc na ziemi, nie zależnie od tego z jakiego urządzenia korzystasz (laptop, komputer stacjonarny, tablet, smart fon).

Aby się zarejestrować i zobaczyć Aplikację od środka wpisz w wyszukiwarce adres: www.panel.vtsproject.pl

Pracując nad Aplikacją kierowaliśmy się wygodą, ale też i prawem oraz faktycznym zapotrzebowaniem na dzisiejszym rynku. Jeżeli prowadzisz transport krajowy to dlaczego w Twoim programie masz też dostęp do rozwiązań dla firm zajmujących się transportem międzynarodowym? Czy wiesz, że mimo iż nie używasz tych modułów to za nie płacisz? ABSURD!

Aby poznać jeszcze więcej szczegółów o Aplikacji VTS wpisz w wyszukiwarce adres: www.vtsproject.pl

Aplikacja VTS pozwala Ci wybrać z którego Modułu będziesz korzystał, a co najważniejsze! Płacisz tylko za wybrane moduły i liczbę pracowników w nich wyliczonych –  a co jeśli w innym miesiącu nie skorzystasz z tych Modułów? NIEZAPŁACISZ!

Bo niby dlaczego masz płacisz za uśpienie lub za potencjał programu?!

W Aplikacji VTS możesz Ty i Twoi pracownicy swobodnie korzystać z Modułów: Aplikacji Danych, Ewidencji Czasu Pracy, Modułu Naruszeń, Modułu Delegacji Służbowej, Wyliczania Wynagrodzeń Krajowych, Wyliczania Wynagrodzeń Zagranicznych, Modułu Dopłat, Urlopówki, Rentowności Frachtu, Wykonalności Frachtu, Ubezpieczenia Frachtu…

 Przypomnijmy więc trzy z dwunastu przewag

DOSTĘP DO APLIKACJI TYLKO ONLINE!na całym świecie

PŁACISZ TYLKO WTEDY KIEDY KORZYSTASZ I…nawet 1 grosz za kierowcę

NIEOGRANICZONA LICZBA STANOWISKbez dodatkowych kosztów

Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji, firm instruktażowy, szkoleniowy, 12 przewag Aplikacji VTS Project, nasze zalety, a także porównanie z konkurencją.

Zapraszamy do Aplikacji VTS Project stworzonej dla ludzi branży Transportowej