Raport zawiera listę naruszeń danych kierowców, na której każde wykroczenie jest wypisane osobno. Raport może być wygenerowany dla jednego kierowcy, albo w postaci zbiorczej, zawierającej wszystkich zatrudnionych kierowców, którzy popełnili wykroczenia. Algorytm identyfikacji naruszeń zgodny z Rozporządzeniem 561/2006 oraz Umową AETR, zapewnia dokładność, precyzje, prawidłowość i szybkość obliczeń.

Raport wygenerowany w 5 sekund? Tak szybkiego programu nikt się nie spodziewał.

Nie ma wygodniejszej formy obsługi oprogramowania niż za pomocą platform www. Dlaczego? Ponieważ z oprogramowania można korzystać dosłownie na każdym komputerze, tablecie lub „smartfonie”. Wystarczy zaledwie login oraz hasło i klient ma dostęp z dowolnego miejsca na świecie do własnego centrum rozliczeniowego. Rozwiązanie to jest całkowicie wolne od niewygody instalacji oprogramowania na komputerze. Wiadomo, że czasami z powodów technologicznych, wręcz zupełnie niemożliwe jest zainstalowanie tradycyjnego oprogramowania na danym komputerze lub trwa to wiele dni.

Pozwolimy Ci by nawet 100, a może i 500 pracowników dodawało swoje dane w tym samym czasie, w którym Ty wygenerujesz ich raport naruszeń. TO TAKIE PROSTE!

Nadal nie wiesz co powiedzieć? ZOBACZ KOLEJNY MODUŁ!

Nie chcemy nawet przypominać ile czasu zajmuje ta czynność na programach konkurencji i jak monotonne i ciężkie jest to zadanie. A dokładność - na tamtych programach dokładność to mit o Atlantydzie!

0 Dokładność

Nasz raport naruszeń przebił barierę niemożliwości! Wskazuje bardziej dokładne od konkurencji naruszenia krótkie (1-2 minutowe), bez domyślania sprawdzisz najdrobniejsze przekroczenia


0 Support

W przypadku wystąpienia błędu bądź problemów z programem, zapewniamy - nasz suppert odpowiada najpóźniej w ciągu 5 minut, a problemu pozbywamy się zdalnie bez zbędnych wizyt w Firmie!

0 Naruszenia

Na programie VTS możesz generować raporty naruszeń poszczególnych kierowców z dokładnością do 0,000001

„Dodatkowo, program VTS został „spięty” z oprogramowaniem „Przedstawiciel Zagraniczny” (jeszcze innej naszej spółki kapitałowej – Invent Software s.c.), dzięki czemu można automatycznie transmitować dokumenty ewidencyjne i wynagrodzeniowe bezpośrednio z programu VTS do programu „Przedstawiciel Zagraniczny”, co przekłada się na ogromną oszczędność czasu i pewność, że dokumenty znajdą się u przedstawiciela w przewidzianym czasie i zakresie.”


Panel naruszeń w wyglądzie tygodniowym

Panel Naruszeń do wygenerowania Raportu z dokładnością do jednej minuty - VTS Project jako jedyny na rynku daje taką możliwość!

786 137 850 / kontakt@vtsproject.pl