Bezpieczeństwo danych
 
Klienci korzystający z naszych usług, powierzają opiece VTS PROJECT swoje cenne dane firmowe, dlatego absolutnym priorytetem jest zapewnienie im najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
 
Aplikacja VTS to nowoczesne rozwiązanie spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Nasze ośrodki znajdują się w Polsce i w Europie. Dane polskich przedsiębiorców w całości przechowywane są w Francji.
 1. Dane Klientów przechowywane są na kilku niezależnych serwerach, które są wyposażone w profesjonalne systemy podtrzymywania napięcia w razie awarii sieci energetycznej.
 2. Dane wszystkich Użytkowników Aplikacji VTS w naszym modelu kopiowane są w cyklu 166-godzinnym.
 3. Niezależne serwery fizycznie chronione są przed nieupoważnionym dostępem i czynnikami zewnętrznymi.
 4. Wykorzystywany jest silnik baz danych My SQL, z którego korzystają największe firmy na świecie, takie jak banki czy firmy ubezpieczeniowe.
 5. Dane Klientów zabezpieczone są przed ewentualną ingerencją z zewnątrz oraz nieautoryzowanym dostępem. Bezpieczeństwo klientów chronią zewnętrzne systemy firewall. 
 6. Stosujemy nowoczesną technologię kryptografii – dane są szyfrowane przy użyciu 128-bitowego klucza SSL (Secure Socket Layer), dzięki czemu są nie do przechwycenia przez osoby nieupoważnione.


By móc najlepiej przedstawić porównanie cen naszej Aplikacji VTS z dwoma wiodącymi na rynku programami w pierwszej kolejności musisz poznać różnice jakie powodują że Aplikacja VTS jest wyjątkowa, a pozostałe programy bazują na rozwiązaniach sprzed wielu lat i przyzwyczajeniu swoich klientów bez jakichkolwiek sygnałów w kierunku rozwoju i tworzenia udogodnień dla klientów.

Kilka różnic:

 1. Po pierwsze musisz to wiedzieć! Aplikacja VTS działa tylko i wyłącznie w formie Online, co powoduje, że możesz z niej korzystać z każdego miejsca na świecie.
 2. Po drugie skoro działa Online i możesz korzystać z każdego miejsca na świecie to daje Ci furtkę byś mógł logować się do Aplikacji z różnych urządzeń, a więc zlikwidowaliśmy największą i najcenniejszą przeszkodę – z Aplikacji może korzystać wiele osób bez konieczności instalowania „programu” na urządzeniach.

WYSTARCZY ŻE TWOI WSPÓŁPRACOWNICY POSIADAJĄ DOSTĘP

(hasło i login) DO APLIKACJI

 1. Dlaczego to takie istotne? Ano z jednego prostego powodu – nie płacisz u nas za każde stanowisko pracujące. Mimo że z programu może korzystać nawet 20 osób w tym samym miesiącu z różnych urządzeń z różnych miejsc na ziemi to Twoja firma poniesie koszt za pracę tylko raz – tak jakby tylko jedna osoba pracowała w naszej Aplikacji.
 2. Czas – nad tym tematem pracowaliśmy równie długo jak nad zgodnością z przepisami w ujęciu matematycznym. Dziś już wiemy, że jako mała, a zarazem ogromnie rozbudowana Aplikacja jesteśmy w różnych zestawieniach pracy, szybsi od swoich konkurencyjnych programów o minimum 30% – to ogromny postęp, dający jeszcze więcej oszczędności dla Twojej Firmy.
 3. Przyspieszone tempo pracy Aplikacji (głównie ze względu na to że jest to rozwiązanie Online) daje więcej korzyści. Jedną z zalet jest możliwość pracy w tle. Coś czego pracujący od wielu-nastu lat na wiodących programach konkurencji już nie pamiętają. Jeżeli Aplikacja VTS wymaga załadowania np. 150 tys. plików na raz (co trwa i tak bardzo krótko 😀) Ty i Twoi pracownicy możecie w tym samym czasie pracować nad czymś zupełnie innym bez obawy, że Wasze urządzenia się zawieszą lub będą zamulać bardziej niż żółwie z Galapagos.
 4. Cenę Aplikacji dostosowaliśmy do predyspozycji klientów, z którymi przez ostatnie lata mieliśmy nieodłączny kontakt. Doszliśmy do wniosku, że nie będziesz płacił nam za potencjał Aplikacji (czyli za wszystkie Moduły, dostępne dla Użytkowników), a jedynie za wykorzystanie poszczególnych Modułów, dodatkowo nie poniesiesz kosztów za cały rok, a potraktujesz Aplikację jak abonament na telefon (tylko ten na kartę 😀) ile wykorzystasz tyle zapłacisz. Jeżeli nie skorzystasz z Aplikacji w danym miesiącu to też nie poniesiesz kosztów. Proste? Prościej się nie da! Lub wybierzesz ofertę Abonamentu, zapłacisz konkretną, jedną kwotę i będziesz cieszył się z dostępu do najtańszej,  a zarazem najlepszej dostępnej na rynku aplikacji służącej do ewidencji czasu pracy i wyliczania wynagrodzeń. 

Aplikacja VTS w porównaniu rocznym przy wykorzystaniu jednego stanowiska jest o minimum 80% tańsza od wiodącego Programu PierWP oraz o 98% tańsza od drugiego Programu DruWP.

Gdy Twoja Firma potrzebuje więcej niż jednego stanowiska, na którym „zainstalowany” ma być program, Aplikacja VTS jest nieporównywalnie tańsza od konkurencji co prezentują poniższe tabele cen.


APLIKACJA VTS składa się z 12 Modułów

 • 7 płatnych
 • 3 testowe

Przykładowe porównanie dotyczy Aplikacji VTS / Pierwszego wiodącego programu PierWP/ Drugiego wiodącego programu DruWP

PORÓWNANIE W PRZYPADKU GDY: wykorzystasz w miesiącu wszystkie Moduły (pełny pakiet)

PORÓWNANIE W PRZYPADKU GDY:

wykorzystasz przykładowo cztery płatne Moduły ponieważ np. prowadzisz transport krajowy i Moduły dotyczące prowadzenia działalności również poza granicami Twojego kraju Cię nie interesują, a nawet jeśli zechcesz skorzystać z Modułów stricte przeznaczonych dla Firm działających na rynku zagranicznym, nic nie stoi na przeszkodzie by w trakcie miesiąca zmienić zdanie i skorzystać z poszczególnych Modułów. Decyzja zawsze należy do Ciebie co chcesz robić w danym miesiącu i za co konkretnie chcesz płacić.

Widzisz już tą różnice? Jest niewyobrażalnie pierwszoklasowa!

A zauważyłeś co dzieje się w kolejnych latach? Jak bardzo zostawiliśmy w tyle konkurencje?

Kiedy Ty z swoim wiodącym programem musisz wykonywać aktualizacje systemu i licencji po roku, Użytkownicy Aplikacji VTS śpią spokojnie – a o ewentualnych aktualizacjach informowani są Online, jednak na ich rachunkach wcale nie przybywa złotówek do opłacenia. Wręcz przeciwnie, aktualizacje są wykonywane bez udziału i potrzeby dostępu do Twoich urządzeń. Aplikacja aktualizuje się w tle, a nam nawet nie przyszło do głowy byś musiał za to płacić, nawet wtedy gdy będzie to wymagało od naszych twórców (prawników i programistów) kilku dni ciężkiej i żmudnej pracy!

Kiedy z konta Twojej firmy ucieknie 1139,80zł netto (za jedno stanowisko) lub nawet 1900zł netto za jedno stanowisko, nasi Użytkownicy będą mogli powiedzieć na głos „oszczędziliśmy właśnie sporo pieniędzy”. Już nawet nie komentujemy, co powie nasz Użytkownik, który posiada w Aplikacji VTS 10 stanowisk… uff to „tylko” ponad 10 tys. zł netto oszczędności.