VTS_przeciw_COVID-19

Kancelaria Prawna Viggen i VTS Project sp. z o.o. dostawca aplikacji internetowej VTS – najlepszego oprogramowania do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń Kierowców ogłaszają:

Obecnie, gdy polska branża transportowa jest w dramatycznej sytuacji, w związku z wybuchem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 i lawinowo rosnącej zachorowalności na wywołaną tym wirusem chorobę COVID-19 postanowiliśmy pomóc branży w przejściu tego trudnego okresu, uruchamiając natychmiast działania zaradcze. Działania te służą:

  • bezpieczeństwu pracowników własnych firm transportowych poprzez ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów pomiędzy pracownikami (minimalizacji ryzyka rozprzestrzenienia się wirusa)
  • bezpieczeństwu kontrahentów poprzez ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów pomiędzy firmami transportowymi i firmami księgowymi rozliczającymi kierowców,
  • umożliwieniu pracownikom objętym kwarantanną bezpiecznej pracy zdalnej na współdzielonych formularzach wprowadzania danych, raportach i innych dokumentach firmowych,
  • wspomaganiu ciągłości pracy firmy transportowej w przypadku wprowadzenia ograniczeń w dozwolonym przemieszczaniu się ludności,
  • przy spadających przychodach ograniczenie do minimum nakładów finansowych na oprogramowanie niezbędne do organizacji pracy oraz monitoringu i rozliczania Kierowców.

Jesteśmy z Wami już od ponad 20 lat broniąc interesów polskich firm transportowych i logistycznych na rynku krajowym oraz unijnym i nie zawiedziemy Was również tym razem, dlatego też w aplikacji VTS:

  •  umożliwiliśmy, zdalny dostęp do wprowadzania danych, generowania raportów i pracy na współdzielonych dokumentach dla każdego właściciela lub pracownika firmy (Właściciela, Kadrowej, Księgowego, Spedytora, Kierowcy) każdy może bezpiecznie wykonać swoją pracę wprowadzić dane i wykonać rozliczenia Kierowców bez wychodzenia z domu.
  • wszystkim Klientom VTS udostępniamy nieodpłatnie, do końca okresu na jaki wykupili Licencję, Moduł E-urlopówki służący do elektronicznego obiegu Zaświadczeń Działalności Kierowcy. Kadrowa wystawia i podpisuje Zaświadczenie bez wychodzenia z domu a Kierowca otrzymuje go na smartfona i podpisuje elektronicznie bez wychodzenia z kabiny pojazdu.
  • naszym obecnym Klientom, dla każdej ważnej jeszcze Licencji z miesięczną płatnością abonamentową obniżamy ją już od kwietnia 2020 r. do 1 zł. netto miesięcznie.
  • dla zamówień firm transportowych na moduły rozliczeniowe, złożone do końca czerwca 2020r. obniżamy cenę opłaty jednorazowej (rocznej) za 12 miesięczną Licencję VTS do 499 zł. netto zarówno dla nowych Klientów jak i Klientów przedłużających licencję,

dla zamówień firm księgowych na moduły rozliczeniowe, złożone do końca czerwca 2020 r., dla Licencji rocznych z limitem do 50 rozliczanych Kierowców obniżamy miesięczną opłatę abonamentową do 1 zł. netto.

Żeby skorzystać z naszej nadzwyczajnej akcji  wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.vtsproject.pl i wypełnić formularz zamówienia, wpisując w polu Twoja firma obok nazwy przedsiębiorstwa kod:

VTS_przeciw_COVID-19

Link do podstrony dla firm księgowych z formularzem zamówienia: www.vtsproject.pl/oferta/dla-biur-rachunkowych/
Link do podstrony dla firm transportowych z  formularzem zamówienia: www.vtsproject.pl/home/about-us/modul-aplikacji-danych/dla-firm-transportowych/


Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w obecnej trudnej sytuacji związanej z COVID-19, umożliwiamy skorzystanie ze szkolenia wdrożeniowego w obsługę aplikacji VTS   na obniżonych zasadach finansowych tj. 400 zł netto za szkolenie

Wdrożenie do aplikacji  i poznanie aplikacji pozwoli na:  sprawne wykonywanie czynności rozliczeniowych, nie tracenie czasu na poznawanie aplikacji  i oszczędności  czasowe i finansowe.

Chcesz zarezerwować szkolenie: wejdź na link https://vtsproject.pl/vts-szkolenie/ i wyślij zgłoszenie lub skontaktuj się z nami na bok@vtsproject.pl

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin szkolenia.

Comments are closed.