Załącznik nr. 4 (Regulaminu)

 1. „LIGA 100” to program partnerski Aplikacji VTS dla Użytkowników rejestrujących swoje konto na witrynie Aplikacji.
 2. Do „LIGI 100” może należeć, zgodnie z nazwą maksymalnie 100 Firm posiadających aktywne konto Użytkownika w Aplikacji VTS.
 3. Dostęp do Ligi100 określony jest specjalnym Certyfikatem przekazanym przez Administratora Aplikacji VTS, który zawiera indywidualny kod i hasło dostępu do Aplikacji.
 4. Firma może przystąpić do Ligi100 tylko i wyłącznie w przypadku wysłania wiadomości elektronicznej na adres: kontakt@vtsproject.pl w treści wpisując „TAK”
 5. Zgodnie z Promocją Aplikacji VTS, Firma może otrzymać powiadomienie w formie elektronicznej na adres email z zaproszeniem dołączenia do „LIGI 100”.
 6. Informację o „LIDZE 100” można również odnaleźć w Mediach Społczenościowych na kontach Aplikacji VTS, w Biuletynach, reklamach, banerach Online.
 7. Członkostwo w „LIDZE 100” obliguje Użytkownika Aplikacji do wypełniania okresowych Ankiet wysyłanych bezpośrednio przez Administratora aplikacji VTS na adres email Użytkownika.
 8. Uzupełnione Ankiety służą Administratorom Aplikacji VTS do wprowadzania sugerowanych zmian, poprawek, a także obrazują bieżące potrzeby Użytkowników Aplikacji VTS.
 9. Użytkownik Aplikacji ma prawo dobrowolnie zrezygnować z członkostwa w „LIDZE 100” pod warunkiem poinformowania Administratora Aplikacji VTS drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres kontakt@vtsproject.pl
 10. Okres, od którego liczy się 3 miesiące bez kosztów rozpoczyna się w dniu, w któ®ym Użytkownik po raz pierwszy wgra dane do jednego z pracowników w celu przeprowadzenia zadań w Aplikacji VTS. Od tego czasu Administratorzy Aplikacji liczą 90 dni kalendarzowych trwania promocji.
 11. W przypadku gdy koniec promocji przypada na dzień nie będący ostatnim dniem miesiąca, lecz każdym innym, dni z okresu promocji w danym miesiącu na który przypada koniec promocji będą zaliczać się do bezpłatnych dni, mimo wykonanej pracy. Dni wychodzące poza okres promocji są liczone zgodnie z Cennikiem Aplikacji VTS znajdującym się w Załączniku nr. 1 do Regulaminu.

Wraz z nowym rokiem 2018 zapraszamy Państwa do członkostwa w „Lidze 100”, zrzeszającej Firmy Transportowe, Biura Rachunkowe i Księgowe, Uczelnie, Instytucje Kontrolne, oraz Firmy Produkcyjne. Warunkiem jest wysłanie zgłoszenia, akceptacja regulaminu oraz czynne korzystanie z Aplikacji VTS, tak by zawsze była aktywna na Państwa koncie.

Co zyskuje Członek „Ligii100”?

–     Możliwość promocji swojej Firmy na łamach strony Aplikacji VTS oraz na portalu branżowym JazdaPrawna.pl

–     Darmowy newsletter email, na który z wyprzedzeniem otrzyma najświeższe informacje z branży TSL

–     Dostęp do wielu promocji i rozwiązań niedostępnych dla Użytkowników z poza „Ligi100”

–     Najważniejsze! 3 pierwsze miesiące bez jakichkolwiek kosztów za pracę wykonaną w Aplikacji.

–     Preferencyjne rabaty na poszczególne Moduły w przewidywanym okresie rabatowym nawet do 80%.  

–     Gadżety Aplikacji VTS