To poukładany i intuicyjny moduł do implementacji danych do wyliczania wynagrodzeń krajowych. Konsekwencją prawidłowego wyliczenia są przede wszystkim informacje o pełnym składkowaniu i opodatkowaniu wykonanej pracy, moduł zawiera wyliczenia wszystkich składników zgodnych z przepisami i obecnie obowiązującymi stawkami (które automatycznie aktualizujemy bez potrzeby ingerowania ręcznego w Twój program), dodatków za pracę w godzinach nocnych, pięćdziesiątki, setki. Przewiduje również diety i ryczałty, urlopy oraz wszystkie szczegóły księgowe zawarte w końcowym dokumencie.

Aby dokonać prawidłowego wyliczenia wystarczy zgodnie z instrukcją ustawić prawidłowo program, a następnie na podstawie zamieszczonych informacji postawić na implementacje danych o urlopach.
1. IMPLEMENTACJA
2. USTAWIENIA
3. EWIDENCJA
4. INFORMACJA O URLOPACH
5. WYLICZENIE WYNAGRODZEŃ KRAJOWYCH
6. RAPORT WYNAGRODZEŃ KRAJOWYCH

0 Brak błędów

To numer jeden pod względem zgodności z prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, które często występują w innych aplikacjach.

0 Dni

Pracując na Aplikacji VTS oszczędzisz aż 8 dni w stosunku do wiodących programów konkurencji na czynnościach, które dotychczas tam wykonywałeś!

0 Modułów

Dokładnie tyle modułów obsłuży wszystkie czynności związane z ewidencją czasu pracy wyliczaniem wynagrodzeń i raportowaniem naruszeń. A wszystko w jednym, ostatecznym raporcie!

„Zupełnie nie występuje zagadnienie nadawania kluczy dostępowych. Klient dostaje login oraz hasło i korzysta sobie wygodnie na takim sprzęcie komputerowym, który aktualnie ma „pod ręką”, bez konieczności instalowania czegokolwiek. Pełna wygoda i dostępność rozwiązania VTS daje pracodawcy ogromną swobodę pracy na naszym oprogramowaniu prawnym.”


Moduł wyliczeń krajowych

Tworzenie raportu delegacji

786 137 850 / kontakt@vtsproject.pl