W obecnych czasach nie da się realizować sprawnie transportu bez wykorzystania przedmiotowego oprogramowania. Tak więc niemalże każdy pracodawca branży TSL zapewne zadawał sobie kiedyś pytanie: jak wybrać z najlepszych programów służących do wyliczania: ewidencji czasu pracy kierowców, raportów naruszeń, delegowania kierowców, wyliczenia wynagrodzenia i oskładkowania ZUS i US, wyliczenia ewidencji i płacy minimalnej państw zagranicznych? Czym kierować się podczas wybierania oprogramowania do rozliczania kierowców?

Dlatego właśnie spółka VTS Project Sp. z o.o. opracowała program, który wreszcie legalnie i bezpiecznie umożliwia dokonywanie rozliczeń wynagrodzeń. VTS, bo o nim mowa, to program prawny, zaprojektowany przez prawników prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przetestowany przez prawników i rozwijany przez prawników, którego elementy zostały oparte na rozwiązaniach rekomendowanych przez ITD i Stowarzyszenie PIP. Pozwala on legalnie wypłacać znacznie niższe oskładkowanie ZUS i US przy wypłacie tego samego wynagrodzenia netto (średnio około 1000 zł mniej miesięcznie w przeliczeniu na jednego kierowcę). VTS nie pozwala na dokonywanie wyliczeń matematycznie korzystniejszych ale nielegalnych.

W tym module po wykonaniu raportu Wynagrodzeń Krajowych, pomijasz pierwsze cztery czynności z poprzedniego modułu, ponieważ raport wynagrodzeń krajowych już dysponuje odpowiednimi danymi potrzebnymi do wdrożenia danych do raportu płacy zagranicznej.
Implementujesz więc:
1. Gotowy Raport Delegowania (po wykonaniu ewidencji)
2. Ewidencję wykonanej pracy w poszczególnym kraju (służy do tego odrębny moduł odpowiedzialny za każdy kraj)
3. Wykonujesz Amplitudę dla kraju, który tego wymaga
4. Wyliczasz płacę zagraniczną

0 Samodzielność

można samemu zakupić całe oprogramowanie i samodzielnie wykonywać wyliczenie wynagrodzeń i ewentualnie oddać się pod zdalny nadzór prawidłowości wykonywanych obliczeń (takie rozwiązanie umożliwia platforma www)

0 Współpraca

Można otrzymać dostęp do części oprogramowania VTS i w części samemu realizować wyliczenia a w trudniejszej części powierzyć ich realizację prawnikom z Centrum Rozliczeń Wynagrodzeń Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j.

0 Wielozadaniowość

Łączymy oprogramowanie VTS z programem „Wirtualny Audytor” lub usługą „Silnik Prawny” a także programem „Przedstawiciel Zagraniczny”.

„Nie sposób również pominąć korzyści długoterminowych, które przynieść może korzystanie z programu. VTS chroni przed sankcją polegającą na zakazie świadczenia usług transportowych na terenie Francji w przypadku stwierdzenia recydywy polegającej na uchybianiu wypłaty płacy minimalnej kierowców delegowanych do pracy we Francji, chroni przed sankcjami PIP, zabezpiecza przed roszczeniami państw UE o wypłatę za 10 lat wstecz oskładkowania według stawek tych krajów.”


Panel wyliczenia Amplitudy

Rozliczenie delegacji za pracę na terenie Francji

786 137 850 / kontakt@vtsproject.pl