Wykonanie operacji prawnych można powierzyć wyłącznie oprogramowaniu prawnemu, które mogą zaprojektować generalnie jedynie prawnicy prawa pracy . Niczym nieuzasadnione jest założenie, iż oprogramowanie prawne mogą stworzyć nie prawnicy prawa pracy. To tak jakby zakładać, że samolot mogą zaprojektować nie inżynierowie lotnictwa. Coś tam poleci w jakimś kierunku i nawet to coś może ładnie wyglądać…, ale na dłuższą metę musi skończyć się w wiadomy sposób. Dokładnie tak samo jest z oprogramowaniem, którego nie zaprojektowali prawnicy – może wyglądać ładnie, elegancko, funkcjonalnie…, ale co z tego skoro zastosowane w nim algorytmy nie są algorytmami prawnymi i co z tego, że są „ładne”, skoro nie odpowiadają zapisom z kodeksów, ustaw, rozporządzeń itp. Po co kierowcy rajdowemu nawet najszybszy samochód rajdowy, jeśli nie spełnia wymagań specyfikacji danego typu rajdu.

Tak samo jest z programami – po co komuś program do wyliczania najkorzystniejszej wartości z ewidencji i kwoty wynagrodzenia, jeśli nie spełnia wymagań „specyfikacji” przepisów wynikających z przepisów? Oprogramowanie prawne musi być elastycznie dostosowane do uregulowań wewnątrzzakładowych. Oczywiste jest, że w ramach wewnątrzzakładowych źródeł (regulaminów pracy i wynagradzania) powinno uregulować się i doprecyzować łącznie około 80 instytucji prawa pracy i ubezpieczeń społecznych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Nasz program pozwala na zgrywanie danych na system z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od tego czy pracownik jest w oddziale firmy, czy w samochodzie, pociągu, na promie czy w domu. W ten sposób łatwo można dokonać ewidencji bez oczekiwania na powrót pracownika z delegacji. Pozwala to na systematyczne i sprawne weryfikowanie m.in. kontroli czasu pracy i odbioru odpoczynków, Wgrane pliki przyspieszają czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń nawet o kilka dni!

0 Bezpieczeństwo

Korzystamy z najbardziej zabezpieczonych serwerów na świecie. Dbamy o szczegóły, a zabezpieczenia Twoich danych to dla nas priorytet


0 Raporty

Tyle raportów wygenerujesz w ciągu 6 minut! Na oprogramowaniu konkurencji w tym samym czasie pozyskasz tylko jeden!

0 Transmisja danych

Dokładnie tylu pracowników będących poza Twoją Firmą, może w tym samym czasie przesyłać pliki ewidencji do programu. Nie wpłynie to nigdy na działanie VTS'a!

    „Spotkania IBM to część inicjatywy IBM Global Entrepreneur Program, w ramach której młode przedsiębiorstwa uzyskują wsparcie IBM pomocne w efektywnym rozwoju projektów biznesowych oraz identyfikowaniu młodych przedsiębiorców.

Do finału zakwalifikowało się 4 spośród 65 firm, które wysłały swoje zgłoszenie do IBM Polska. Wśród finalistów znalazły się: VTS Project, BCMLogic, Solutions oraz Cognitum.

Drugie, zaszczytne miejsce w tej wyjątkowej inicjatywie, zajęła spółka VTS Project prezentująca innowacyjny systemem zdalnego zarządzania transportem. Silnikiem prawnym i znaczącym wsparciem VTS jest oprogramowanie wykorzystywane w LEXtrans24, usłudze stworzonej przez Kancelarię Prawną Viggen, która jako jedyny system prawny w Polsce i Europie, nieprzerwanie od kilku lat zdobywa zaufanie setki przedsiębiorców.” – IBM SmartCamp


Gotowy Raport Ewidencji

786 137 850 / kontakt@vtsproject.pl