Prowadząc działalność zarówno transportową jak i finansową, czas ma ogromne znaczenie. Tworząc program VTS kładliśmy ogromny nacisk na formę i oszczędność czasu podczas wykonywania tych samych czynności w każdym miesiącu. Oprogramowanie Online pozwoliło na zgromadzenie oszczędności czasu podczas ładowania plików aż 95% w stosunku do podobnych czynności wykonywanych na oprogramowaniach konkurencji!

Ładowanie plików kierowcy DDD trwa od 3 do 10 sekund, może odbywać się w tle i nie ma żadnego wpływu na działanie urządzenia (komputera, tabletu, komórki), dla przykładu identyczne czynności, implementowanie np. dokumentów 100 kierowców w programach konkurencyjnych trwa od kilku do kilkunastu godzin! W związku z rozwojem technologii, VTS został dostosowany aż do czterech możliwych formatów plików: .ddd, .xls, .xlsx, .ods.

Korzystając z naszego programu możesz w trakcie dodawania plików wykonywać dowolną inną pracę na programie w trakcie. Konkurencja zaś marnuje Twój cenny czas, a korzystanie z ich oprogramowań blokuje Twoje działania, aż do momentu aplikacji wszystkich plików.

To idealne rozwiązanie również działa w każdym miejscu na świecie. Dzisiaj już nie musisz czekać na powrót pracownika delegowanego na bazę. Dodając dostępy, mogą oni każdego dnia sczytywać dane do panelu ewidencji firmy i tym samym, jeszcze tego samego dnia dowiesz się ile godzin przepracowali. Dodatkowo VTS pobiera również dane z GPS’a i dane Aktywności.

Twoi pracownicy nie muszą być kierowcami samochodów ciężarowych powyżej 3,5T DMC. Dane manualnie może wpisać każdy pracownik obojętnie z jakiej branży. To nie Ty dostosowujesz się do programu, a my do Ciebie. Co pokazują zdjęcia poniżej.

0 Czas

Maksymalnie 10 sekund ładowania pliku .DDD w tle z możliwością korzystania z innych modułów w tym samym czasie


0 Wygoda

VTS pozwala w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie na wykonanie weryfikacji własnego wynagrodzenia lub wynagrodzenia własnych pracowników oraz pozwala na porównanie ich z wynikami z innych systemów.

0 Jedyny

VTS jako JEDYNY program na świecie, został stworzony przez naukowców i prawników prawa pracy!

     „Zależało nam na nowoczesnej i unikatowej w swojej kategorii platformie Online, którą będzie można ciągle rozwijać bez utrudnień dla użytkowników, a która zbudowana i oparta jest na przepisach prawa pracy i prawa transportowego. Chcieliśmy by
z programu mogli korzystać wszyscy, nie tylko firmy i biura je obsługujące, ale także pracownicy i naukowcy badający tą część topowego biznesu w Polsce. Uważamy, że była to dobra decyzja, a dzisiaj wiemy że zrobiliśmy ogromny krok w kierunku wsparcie polskich firm, biur rachunkowych, transportu i wszystkich ludzi tworzących naszą branżę.”

Panel dodawania plików GPS

Panel dodawania aktywności - manualnie

786 137 840 / biuro@vtsproject.pl